AKMENA (KŪRYBINIŲ IR EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ BEI AKTYVIŲ PRAMOGŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA)

AKMENA (KŪRYBINIŲ IR EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ BEI AKTYVIŲ PRAMOGŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA)

Sveiki visi! Aktyvių pramogų, kūrybinių ir edukacinių užsiėmimų poilsio stovykla AKMENA kviečia prisijungti į stovyklą 7-16 m. vaikus! Stovykla vyks liepos 23 – liepos 29 dienomis kaimo turizmo sodyboje TRAKAI (Sodyba Trakai, Akmenos g. 7, Jovariškių km. Trakai).
Ko galima tikėtis? Tai – nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, išvykos, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai (kiekvieną dieną!), žaidimai, rungtynės, maudynės (šalia yra ežeras, o sodyboje – baseinas!), diskotekos, teminiai vakarėliai, laužas ir šašlykai gamtos apsuptyje, pirtis, pižamų vakarėliai!

Stovyklautojų amžius: 7-16 m.
Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklos laikas: 06 29 – 07 05
Kaina asmeniui: 160 Eur.

”’Dienotvarkė

1 diena. Atvykimas, įsikūrimas (iki 16.00). Susipažinimo žaidimai, susipažinimas su aplinka ir taisyklėmis. Pasidalijimas į komandas. Pirmoji šokių pamoka. Linksma stovyklos atidarymo vakaronė, kino filmas su spragėsiais!

2 diena. Slapto draugo žaidimo pradžia. Virstame tikromis komandomis: komandos susikuria identitetą, susigalvoja šūkius, kuria komandos šokį bei vėliavą. Įvairūs aktyvūs žaidimai (tinklinis, badmintonas, kvadratas, amerikietiškasis biliardas, stalo tenisas, stalo futbolas ir oro ritulys). Patys gaminsime pačius pačiausius Trakų kibinus! Vakare vyks komandų prisistatymai su visame miške aidinčia diskoteka!

3 diena. Estafečių rungtys. Ežeras! Įvairios rungtys paplūdimyje: vandens estafetės, maudynės, žaidimai ir kiti smagūs užsiėmimai. Išmoksime pinti draugų apyrankes ir turėsime balionų lankstymo pamokėlę! Piešinių konkursas bei pasiruošimas vakaro renginiui! Vakare mus aplankys kviestinis svečias, vyks šokiai, renginys “Madų Šou” ir atpalaiduojanti pirtelė su baseinu!

4 diena. Sporto džiaugsmai: crazy krepšinis, kvadrato varžybos, vandens tinklinis ir futbolas. O pabaigoje – fantastiškas Vandens mūšis! Paslaptingas ir nuotaikingas žaidimas “Mafija” ir edukacinė muilo gaminimo pamokėlė. Vakare – puikus fantazijos ir polėkio renginys “Pasakos kitaip”, diskoteka atvirame ore ir ypatingas komandinis vakaro žaidimas!

5 diena. Dienos žygis! Reikės įveikti trasų su užduotimis ir išbandymais! Smagūs žaidimai, miško gėrybių papuošalų vėrimas, slapstymosi gudrybės ir daug įspūdžių gryname ore bei maudynės ežere. Edukacinė žvakių gamybos pamokėlė. Vakare komandomis rungsimės stalo žaidimų kovose, vyks griausmingas “Talentų Šou” ir pižamų vakarėlis! Naktinis žygis.

6 diena. Žemėlapio diena! Čia prireiks atidumo, kantrybės ir DRAUGIAŠKUMO. Pasinersime į smagius komandinius orientacinius žaidimus! Ryte komandos gaus paslaptingą laišką su užduotimis ir rungtimis, kurias reikės atlikti, kad gauti žemėlapius bei instrukcijas, kad rasti lobį! Lobio paieška, vakaro Grill fiesta, slapto draugo atskleidimas. Nugalėtojų pagerbimas ir apdovanojimai bei linksmoji stovyklos uždarymo diskoteka!

7 diena. Maudynės ežere. Atminimų amuletų gaminimas, atminimų knygelių pildymas, draugų fotosesija, stovyklos šokio pristatymas, atsisveikinimo žaidimai ir išvykimas (iki 16.00 val.).

Dienotvarkė stovyklos metu gali kisti, taip pat vyks išvyka į Trakus. Žvakių liejimo, kibinų gaminimo, muilo virimo, apyrankių pynimo edukacijas papildys ir kitos, kurias pristatys ir apie jas papasakos kviestiniai svečiai. Sodyboje yra biliardas, stalo tenisas, stalo futbolo ir oro rutulio stalai bei mini krepšiniai, įvairios sūpynės, batutas ir badmintono aikštelė su tinkleliu. Aktyvus poilsis – įdomiam ir prasmingam laisvalaikiui išpildyti! 🙂

Stovyklos vadovai
Stovykloje dirba entuziastingi, atsakingi, jauni, patyrę ir charizmatiški grupių vadovai (vienas vadovas 6-7 vaikams), turintys gebėjimą organizuoti vaikų poilsį ugdant jų kūrybiškumą, draugiškumą ir atsakomybę. Be to, kad vadovai visada pasiruošę suorganizuoti viktorinas, pašėlusius vakaro renginius, jie tampa vaikų draugais, padedančiais atskleisti jų gerąsias savybes, stiprinti savivertę ir pasitikėjimo jausmą bei skatinti žingeidumą.
Šalia grupių vadovų yra dvi vyriausiosios vadovės Aira ir Dominyka, atsakingos už dienos užimtumą, veiklų įvairovę, saugumą, sveikatą, grupių vadovų darbo organizavimą ir koordinavimą bei tėvelių informavimą.

Vieta ir apgyvendinimas
Stovykla vyksta ypatingai jaukioje kaimo turizmo sodyboje TRAKAI (atitinkančioje visus reikalavimus, turinčioje higienos pasą), šalia Akmenos ežero Trakų gamtovaizdžio apsuptyje. Stovyklautojai apgyvendinami 2-4 vietų kambariuose. Mergaitėms ir berniukams tualetai ir dušai – atskirai.

Į kainą įeina:
*Apgyvendinimas kambaryje po 2-4 vaikus.
*Maitinimas 5 kartus per dieną.
*Edukacinė, pramogų ir užsiėmimų programa.
*Mokamų objektų lankymas.

Kontaktai pasiteiravimui:
869140945 Dominyka
860350921 Aira
Internetinė registracijos forma – https://goo.gl/forms/O6yaKhAPTdmNScdl2
Pasiteiravimui – vstovykla@gmail.com